facebook

Plechárna Černý Most

English

〰️ Vítejte na Plechárně! 〰️

Jsme volnočasové centrum, které vzniklo (nejen) pro obyvatele Prahy 14. Můžete si vybrat nějakou akci z našeho bohatého programu, něco vypěstovat v komunitní zahradě a nebo se u nás stavit jen tak třeba na kávu. Jsme místo, které chce spojovat a budovat komunitu, takže jsme tu pro všechny věkové kategorie, všechny aktivní i trochu línější lidi, pro všechny talentované a pro všechny sportovně nadané. Najdete u nás vnitřní skatepark, zahradu pro vaše bio pěstování, výtvarný ateliér pro vašeho vnitřního Picassa a kavárnu pro všechny kavárenské povaleče.

Milí plechárníci, po krátké odmlce znovu otvíráme výdejní okénko naší kavárny! Zastavit se pro horký nápoj můžete každý den od 12:00 do 17:00, a to už od 3. 11. 2020. Těšíme se na Vás!

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a přijetím krizových opatření vládou České republiky dne 8. a 12. října 2020 u nás stále platí:
     – Zákaz všech vnitřních volnočasových aktivit (kulturní a sportovní akce, kurzy a semináře).
     – Výdej občerstvení kavárny pouze skrz výdejové okénko, a to denně do 17:00. Vnitřní prostory kavárny jsou uzavřeny.
     – Zákaz poskytnutí možnosti bezdrátového připojení na internet (Wi-Fi) návštěvníkům.
Opatření platí do odvolání. Prosíme Vás o dodržování všech hygienických nařízení souvisejících s COVID-19. Situace je nepříjemná, ale věříme, že nám zůstanete věrní.

Pískoviště Vám zůstává stále k dispozici, nicméně hračky si – kvůli bezpečnosti – doneste vlastní.