facebook

Plechárna Černý Most

English

Otevření komunitní zahrady

Zveme všechny zahradníky a zahradnice. 

 

Otevření komunitní zahrady

Fotografie z akce naleznete zde.

Trochu představivosti a fantazie zapojíte během scénického zahradnického čtení pro malé i velké, pochopíte, že kompostování není věda a naučíte se jak pracovat se semínky a přesazováním květin i zeleniny. Na nejmenší zahradníky čeká pan Pak a jeho příběh o odpadcích ze dvou kontejnerových rodin. Bude z toho láska, co i hory přenáší? A naučí se pan Pak třídit odpadky nebo to zase nechá na pak? Celé odpoledne zakončíme společným sousedským grilováním. 


Záhonky v pytlích na zahrádce hledají své majitele! Chcete si jeden zamluvit? Pro více informací a jejich rezervaci volejte na 606 053 095.

V komunitní zahradě si můžete vypěstovat jakoukoli plodinu. Mrkev, petržel, lilek, bylinky, rajčata, je to na vás. Pronajměte si pytel na pěstování a můžete začít sázet. Zahradnické vybavení, kompost a popelnici na bioodpad tady máme.

Časový harmonogram akce:
13:15 Poetické zahradničení pro malé i velké
O tom, jak je zahradničení krásné a zábavné vás přesvědčí předčítání z beletrie pro děti i dospělé. Během dílny se dozvíte vše o pěstování ze semínek, přesazování a rovnou si to vše sami i vyzkoušíte.
14:15 Minimum o kompostování – jak kompostovat 
15:00 Dětské představení Patálie pana Paka
16:00 Společné grilování