facebook

Plechárna Černý Most

English

Prostory

Volnočasová hala je největším vnitřním prostorem Plechárny. Primárně je využívaná jako park s prvky pro skateboarding či freestyle scootering, který má mezi místními řadu příznivců. Hala však neslouží jen skejtu. Stačí chvilka a celý prostor umíme proměnit v divadelní či koncertní sál, hřiště na fotbal nebo zázemí pro uspořádání konference. 

Provozní řád Plechárny najdete zde

Všechny prostory si obvykle můžete také pronajmout. Více info zde. 

Sportovní hala je o něco menší. Jak sám název napovídá, nabízí kvalitní vybavení pro pravidelné sportovní aktivity. K dispozici tu je tělocvična, workout posilovna a drobné sportovní náčiní.

Malý sál v prvním patře pak  nabízí zázemí pro různé vzdělávací a společenské aktivity nebo například pravidelné hodiny jógy a pilates.

Ateliér je dalším samostatným prostorem v útrobách Plechárny, uzpůsobený je jako zázemí pro veškeré kreativní aktivity. Konat se tu mohou výtvarné kurzy, tematicky zaměřené rukodělné dílny, ale i hudební workshopy. Stejně jako v případě ostatních prostor i zde platí, že vstoupit může každý, a to nejen do připraveného programu. Máte-li zájem uspořádat třeba tvůrčí dílnu, stačí zajít na Plechárnu a domluvit se, kdy vám ateliér může být k dispozici.