facebook

Plechárna Černý Most

English

Poznávám svět

Čtvrtek, 9:15 – 10:15 & 10:30 – 11:30

Podpořte samostatnost, soustředěnost a intelekt vašich nejmilejších a inspirujte se tipy pro respektující výchovu.

 

 

 

Kurz POZNÁVÁM SVĚT je série kreativních lekcí pro děti od 1,5 roku do 3 let v doprovodu rodičů a je založen na aktivitách inspirovaných Montessori pedagogikou. V kurzu děti naleznou výtvarné, pohybové a rytmické aktivity spolu se slovní zásobou vhodnou pro děti do 3 let. Kurz je připraven tak, aby děti měly možnost pracovat ve skupině i samostatně. Každý týden je zaměřen na jiné téma, které je našim nejmenším blízké. Najdete zde témata inspirovaná ročním obdobím, světem kolem nás, neopomeneme zvířátka apod. Během kurzu jako rodič (průvodce) vidíte, jak aktivity fungují, osvojíte si princip pracovní plochy na koberci, a jak je důležité rozvíjet pozornosti. V kurzu naleznete velké množství inspirace pro to, co vaše dítě právě teď zajímá a co mu snadno můžete připravit doma. Pomůžeme vám i s důsledným nastavováním hranic a inspirujete se výchovnými tipy respektující výchovy.


Lektorka:
Jmenuji se Leňa Bednářová a jsem nezávislá certifikovaná lektorka pogramu Baby Signs®  a Poznávám svět. Jsem maminkou 3leté Alice. Montessori pedagogika mě oslovila svým komplexním pohledem na věci z běžného života. Kdy spolu dokážete při zkoumání pampelišky obsáhnout cyklus rostliny, základy matematiky, užitečnost květiny atd.  Je krásné vidět soustředěnost a zaujetí, s kterým Alice dělá aktivity, které si sama vybrala. Je si vědoma, že aktivita začíná, probíhá a končí. Je mým posláním vést své dítě k samostatnosti, zvídavosti a radosti z okamžiku právě tady a teď. Více informací a přihlašování na kurz u lektorky Lenky Bednářové, email: lenulabednarova@gmail.com.


Kurz je vhodný pro děti od 18 do 36 měsíců, méně než 18 měsíců po domluvě s lektorkou.
Počet účastníků: minimum 4 páry (dítě a rodič), optimum 6 párů, maximum 8 párů.
Kurz obsahuje 14 lekcí o délce 60 minut a úvodní 120 minut dlouhý seminář a běží od 30. 9. 2021 do 28. 1. 2022
Cena kurzu 2 490 Kč/pololetí (cena včetně úvodního semináře). Místo je rezervováno po zaplacení kurzovného a kapacita je omezená.