facebook

Plechárna Černý Most

English

Terapeutická skupina

Čtvrtek , 17:30 - 19:00

Rozvíjejte sebe sama a sdílejte své zkušenosti v desetičlenné skupině se dvěma terapeutkami. 

Zjistěte, že na to nejste sami. Přijďte do terapeutické skupiny, která vám pomůže rozvíjet sebe sama a překonat trápení, která vás tíží. Promluvte si s dvěma terapeutkami a sdílejte své zkušenosti s ostatními. Terapeutická skupina, ve které je maximálně 10 lidí, poskytne podporu při řešení krizí a pomůže vám najít odpovědi na palčivé otázky.

Kdy přijít?

Když chci, aby mi bylo líp, když hledám nové nápady a pohledy na svět, když hledám podporu při nelehké životní situaci.

První dvě setkání skupiny jsou otevřená, mohou přicházet noví zájemci a zájemkyně. Další setkání jsou již jen pro stále členy skupiny.

Pokud se chcete stát součástí skupiny, pište Monice Hillebrandové na monika@praha14kulturni.cz.

Cena za setkání je 100 Kč, celková cena za 18 setkání skupiny je 1 800 Kč.

Setkání skupiny se konají od 5. 9. 2019 do 30. 1. 2020. 

Lektorky:

Monika Hillebrandová

Vedoucí volnočasového centra Prahy 14 kulturní Monika Hillebrandová vystudovala psychosociální studia na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy a po škole pracovala jako terénní sociální pracovnice pro děti a mládež na Černém Mostě. Má za sebou pět let sebezkušenostní části výcviku ve skupinové terapii, kterou absolvovala v SUR institutu pro vzdělávání a psychoterapii. V současnosti sbírá zkušenosti pro ukončení další fáze studia a v budoucnu by se ráda věnovala vedle skupinové psychoterapie i té individuální. Kromě práce se ráda věnuje rodině a jezdí na výlety.  

 

Veronika Dočkalová

Terapeutka a sociální pracovnice Veronika Dočkalová předsedá organizaci LGBT věřících Logos, kde vede i terapeutické skupiny pro členy. Zakládala online poradnu sbarvouven.cz. Momentálně si rozšiřuje znalosti na terapeutickém výcviku, který je zaměřený na systematický a narativní přístup v terapii. Prahu 14 zná velice dobře, už několik let pracuje pro Plechárnu. Dokáže se vcítit do potíží ostatních lidí a nabídnout pomocnou ruku.