facebook

Plechárna Černý Most

English

Lara

Ahoj, jmenuju se Lara podle Lary Croft.

Mám taky pár přezdívek, na některé z nich dokonce i slyším. Říkají mi Larynka, Larymet, Laryngitida, Larva, Larýsek nebo Larodolů!

Narodila jsem se v Polsku a jsem směsice vlčáka, lišky a netopýra. Když jsem byla úplně maličká, tak mě našli v jednom polském lese, vzali mě do Čech, kde hodili fotku na internet, a tak jsem se ocitla u páníčka Jirky Brouma, kterému všichni říkají Brome.

Jirka mě bere skoro každý den na Plechárnu, kde to mám hrozně ráda. Mám tu spousta kámošů – Shelynu, Bellu, Pepinu, Mínu, Adélu i Barnábáše, který dokáže být pořádně nevrlý, ale stejně ho mám ráda. No a ještě je tu spousta super lidí, kteří mě hladí, drbou, dávají mi pamlsky, házejí klacíky a sem tam mě vyhodí ze sedačky, když přijdu celá zablácená z obchůzky okolí.

To okolí je tady super. Je tu spousta dalších psů, kteří tu venčí své majitele. Tak se vždycky přidám a hezky je proženu. No a když mě to nebaví, tak se můžu projít i do sídliště, obejdu to pod balkony nebo kolem popelnic a tam vždycky najdu nějakou dobrotu. Čerňák znám jak svý tlapky. Jsem taková místní tulačka.

Já vím, že si říkáte, jak je to nebezpečný takhle tu courat, ale já to beru tak, že je lepší být svobodná, než být celý den uvázaná a být v bezpečí. Tak až mě uvidíte někde daleko od Plechárny, můžete zavolat na číslo, co mám na obojku, a Jirka si pro mě určitě přijde. Jinak se tu můžete stavit a já se o vás postarám.