facebook

Plechárna Černý Most

English

Kavárna

Od 1. 3. otevíráme výdejní okénko kavárny. Pro kávu nebo něco dobrého k zakousnutí se můžete stavit každý den od 13:00 do 18:00. Nezapomínejte dodržovat stávající opatření. Do kavárny prosím vstupujte jednotlivě, plaťte bezkontaktně a nezdržujte se v prostorách Plechárny. Těšíme se na vás!

Dejte si u nás pořádné cappuccino s hustou mléčnou pěnou, silné espresso nebo třeba šálek dobrého sypaného čaje. Během zimy se ohřejete v našem moderním interiéru a v létě se můžete slunit na velké terase. Najdete nás v přízemí Plechárny, a protože jsme hned vedle parku V Čeňku, můžete se u nás stavit po procházce se psem. Rádi mu naservírujeme misku s vodou.

Myslíme také na ty, kteří chtějí kávu bez kofeinu nebo místo kravského mléka preferují sojové. Můžete si u nás dát pracovní schůzku, stejně jako se sejít s přáteli. Vaše ratolesti si mohou hrát v dětském koutku, který je plný hraček a her. 

Pokud se k nám budete vracet, určitě si vezměte naši věrnostní kartičku. Sbírejte razítka a každou desátou kávu vám uděláme zdarma. A pokud si na kávu s sebou přinesete vlastní termohrnek, dáme vám na ni 10% slevu. Pro tento účel doporučujeme zakoupit náš plecháček. :) 

Menu najdete zde.

   

Otevírací doba výdejního okénka kavárny:
Po – Pá: 13:00 – 18:00      
So – Ne: 13:00 – 18:00                               

Kontakt:
kavarna@praha14kulturni.cz 
606 053 095